Одним із найважливіших напрямів виховання молоді є робота зі студентським самоврядуванням як формою громадської освіти, створеним з метою захисту прав та інтересів студентів.
Студентське самоврядування у нашому закладі характеризується особливим способом організації життя колективу. Практична робота щодо органів студентського самоврядування починається зі створення творчих груп (комісій) серед студентського колективу: комісії освіти, культури, спорту, прес-центру, праці та екології, порядку та дисципліни, милосердя та соціального захисту, і звичайного, рада гуртожитку.
Участь в органах студентського самоврядування – це формування та удосконалення лідерських якостей, фундаментальні навички роботи в управлінських сферах. А ще – це безліч приємних спогадів та весело проведений час разом, бо це команда однодумців, молодь, що не сидить, склавши руки, чекаючи змін, а самі вносять нові відтінки у буденність, проявляють певну ініціативу та активнисть.
Робота проводить щомісяця за напрямками: семінари або заняття зі старостами, культорганізаторами, фізоргами, редакторами стіннівок, профоргами. Використовуються діалогічні методи навчання та виховання, а саме: дискусії, колективне обговорення проблеми, ситуації, круглі столи. Представники студентського самоврядування є членами стипендіальної комісії.
Про свої досягнення чи проблеми вони звітують на засіданнях або на загальних зборах студентського самоврядування.
Звичайно, студентське самоврядування працює при підтримці і допомозі членів педагогічного колективу. Бо педколектив організовує роботу так, щоб студенти вчилися поважати один одного та дорослих, щоб в коледжі панувала атмосфера доброзичливості та взаємодопомоги. Через студентське самоврядування відбувається процес підготовки мацбутніх активних громадян демократичної держави.