Заходи до Дня української писемності та мови

Всеукраїнський радіодиктант національної єдності – традиційний щорічний загальнонаціональний захід, присвячений українській мові, і лунає він у День української писемності та мови – 9 листопада. Щороку до цієї акції долучаються тисячі людей, не залежно від статусу і віку, з усіх куточків України та за її межами. Диктант не має на меті перевірку грамотності конкретної особи, а задуманий як своєрідний флешмоб-акція єднання навколо рідної мови. Триває вона вже двадцять перший рік поспіль.

Студенти нашого коледжу традиційно долучилися до написання диктанту національної єдності. Автором тексту та читцем цьогорічного Радіодиктанту був культовий український письменник Юрій Андрухович.

Викладачі Саноян А.О. Та Кірпо Н.В. розповіли про історію виникнення української писемності та мови, її складний та тернистий шлях до визнання та становлення. Розповідь була доповнена мультимедійною презентацією «З рідним словом – ми український народ», під час якої молодь відчула красу та велич рідної мови.

Мова ‒ душа народу. Любімо її, вивчаймо її, розвиваймо її! Борімося за красу мови, за правильність мови, за багатство мови.