Виховна година «Пам’ять вічно жива»

Другий рік пам’ятні дати 8 і 9 травня – дні пам’яті та примирення і перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Україна відзначає в умовах повномасштабної військової агресії Росії проти України. Але ми по праву пишаємося звитяжним внеском наших предків у спільну перемогу над нацизмом Антигітлерівської коаліції.
Сьогодні у ВСП “ДФК СНУ ім. В.Даля” відбувся виховний захід «Пам’ять вічно жива». Студенти гр.Т-11 з куратором Гробовод Вікторією нагадали усім присутнім про ті страшні роки, якою ціною наш народ виборов перемогу.
Людський вимір ціни перемоги – мільйони життів наших земляків, які не повернулися з фронтів, концтаборів, каторжних робіт, розстріляних і закатованих, передчасно померлих від ран, голоду та репресій у повоєнні роки.
Історія Другої світової війни нас вчить, що Український народ перемагає тоді, коли ми єдині, соборні, діємо разом і захищаємо те, що нам дороге. Сьогодні Україна знову у вогні, знову ллється кров українців, які мужньо захищають рідну землю від агресора. Але ми віримо, що прийде перемога. Ми переможемо, бо захищаємо Батьківщину, ми переможемо, бо відстоюємо право жити у вільній державі.
Пам’ятаємо: той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.