Виховна година до Дня Соборності України

Коли Україна єдина, вона — непереможна. Це неодноразово доводила наша історія. Це розуміли наші предки.  У 1918 році утворилося дві українські республіки — Українська народна республіка та Західноукраїнська народна республіка. Але 22 січня 1919 року вони проголосили Акт Злуки й об’єдналися. Саме цей акт ліг в основу Дня Соборності України, який щорічно відзначають з 1999 року.
Виховна година до Дня Соборності України проходить під гаслом «Україна соборна. Разом до Перемоги!». Метою якої було довести, що  соборність передбачає не лише пам’ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього. Коли ми, люди з різних регіонів країни, створюємо знакове й важливе, боремося з окупантами. Онлайн долучилися до «ланцюга» єдності – відповіли на питання вікторини.
Бажаю всім нам любові до рідної землі. Миру, добробуту, мудрості у прийнятті будь-яких рішень. Нехай віра в європейську, демократичну, соборну й економічно багату Україну надихає нас на нові звершення заради процвітання її народу!

Виховну годину провела Кірпо Н.В.