Виховна година “День пам’яті жертв політичних репресій”

Згідно Указу Президента України від 21 травня 2007 року в нашій державі День пам’яті жертв політичних репресій вшановується кожну третю неділю травня.

Трагічним подіям доби “Великого терору”, з метою вшанування всіх жертв політичних репресій була присвячена виховна година, яку провели здобувачі освіти групи А-21 ВСП”Донецького фахового коледжу СНУ ім. В. Даля”

Кількість жертв політичних репресій в Україні досі неможливо підрахувати. Десятки тисяч людей було розстріляно, сотні тисяч пройшли в’язниці, заслання,табори, примусово проходили психіатричне лікування. Через терор і репресій пройшли всі верстви українського населення від наукової та творчої інтелігенції до селян. Наслідком комуністичного терору стало знищення політичної, мистецької та наукової еліти, поширення суспільної депресії й денаціоналізації.

Найбільше поховання жертв політичних репресій в Україні – Биківнянський ліс.

Наостанок, студенти зробили висновок, що таким подіям не місце в українському сьогоденні. А це означає, що вже зараз Україна будує своє вільне і незалежне майбутнє. Слава Україні! Героям слава!