Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»

У ВСП «Донецький фаховий коледж СНУ ім. В.Даля» триває  Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», у межах якої практичний психолог Анна САНОЯН та здобувачі освіти приєдналися до години спілкування з елементами тренінгу на тему: «Розірви коло насильства». Протягом заходу студенти ознайомилися з видами насильства, розібрали міфи та реальні факти,  що стосуються насильницьких дій. З`ясували причини та наслідки таких дій, обговорили відеосюжети, прослухали рекомендації психолога, як не стати жертвою насилля та розробили правила поведінки, що дозволять комфортно почуватися в соціумі.

Проблема насильства свідчить про необхідність ретельного вивчення й розробки профілактичних заходів, спрямованих на її вирішення, оскільки підлітки є найбільш незахищеною й залежною від дорослих частиною суспільства.

Тож такі  інформаційно-просвітницькі заходи сприяють захисту прав і свобод, формуванню у молоді ціннісних життєвих навичок та моделей поведінки.