Відкрите заняття з української мови

21 грудня 2022 року викладач української мови та літератури Саноян А.О. провела відкрите онлайн-заняття з теми: «Складні випадки вживання слів іншомовного походження як джерело підвищення культури мовлення».
Метою уроку було закріпити знання про особливості вживання у мовленні слів іншомовного походження, навчити розпізнавати запозичені слова та питому українську лексику, формувати вміння виділяти вивчені орфограми й пояснювати їх за допомогою правил, збагачувати словниковий запас професійною лексикою, розвивати комунікативні навички здобувачів освіти
та виховувати повагу до рідної мови.
Заняття логічно структуровано. Вивчення нового матеріалу відбувалось з використанням інноваційних методик. Завдяки застосуванню наочності сприйняття навчального матеріалу відбувалося легко та зрозуміло.
Приємно, що на відкритому занятті були присутні колеги: завідувач ветеринарним відділенням Внукова О.В., викладач вищої категорії Кірпо Н.В. та методист коледжу Корепанова А.В.
Отже, шляхом тісної співпраці викладача та студентів, а також за допомогою інноваційних засобів та методів навчання вдалося реалізувати поставлені цілі та завдання заняття на належному методичному рівні.