Циклова комісія ветеринарних дисциплін

Рибак Тамара Петрівна

– завідуючка відділенням «Ветеринарна медицина», спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, магістр, викладач дисципліни “Паразитологія”

Рибак Анатолій Миколайович

– в.о. директора, викладач “ВНХ”

Леонова Оксана Олександрівна

– завідувач ветеринарного відділення

Паназдир Лариса Іванівна

– викладач “Анатомія с/г тварин”, “Фармакологія”, “Латинська мова”

Шульга Ірина Володимирівна

– викладач “Акушерство с/г тварин”

Мурзінова Людмила Миколаївна

– викладач “Епізоотологія з мікробіологією”, “Патанатомія”

Карпенко Віктор Миколайович

– викладач “Хірургія”, “ВНХ”

Циклова комісія ветеринарної медицини найбільша за чисельним складом. Більшість викладачів мають педагогічний стаж роботи більше 20 років. За комісією закріплені 9 лабораторій і навчально-виробнича клініка. В комісії працюють досвідчені викладачі, які вдало поєднують високу кваліфікацію і багатий практичний досвід.

Вони вчать студентів мислити по-новому, приймати виважені професійні рішення у складних ситуаціях.

Активізація навчально-виховного процесу здійснюється шляхом участі студентів в науково-практичних конференціях, конкурсах, тижнях спеціальних дисциплін.

Застосування  інноваційних форм і методів навчання, поза аудиторна робота, тісні зв’язки з виробництвом та іншими навчальними закладами гарантують успіх в опануванні особливостей  спеціальності.

Значну увагу викладачі циклової комісії приділяють створенню навчально-методичного забезпечення дисциплін: підготовці робочих зошитів лабораторно-практичних занять, щоденників навчальних практик, мультимедійних комплексів.

І саме завдяки високій кваліфікації викладачів та наполегливій роботі, колектив з надією дивиться в майбутнє, він чітко розуміє та бачить своє місце в освітньому просторі.