Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні

 Щорічно 20 лютого в Україні відзначають День Героїв Небесної Сотні. У цей день згадують про подвиг учасників Революції гідності 2013–2014 років та вшановують пам’ять загиблих під час протестів.  Цьогорічна низка подій проходить під гаслом “Небесна Сотня – перші герої російсько-української війни”.

      Революція гідності є однією з наймасштабніших подій у новітній історії України, офіційне число Небесної Сотні – 107 осіб. Це були люди різного віку, різної національності, різних професій та соціального статусу. Наймолодшим з них був Назарій Войтович – йому було всього 17. Найстаршому – Іванові Наконечному – було 82.

      У рамках вшанування вічної світлої пам’яті жертв, патріотичного виховання молоді, глибокого усвідомлення причин та наслідків трагічних сторінок історії у коледжі провели виховну годину «Герої не вмирають» викладачки Кірпо Н.В. та Саноян А.О. Основною метою якої було донести до свідомості студентів,  не тільки події і подвиг Героїв, а те, що «ми не маємо права опускати руки тоді, коли їх не опустили ті, хто були до нас»

      Ці герої віддали своє життя за можливість будувати європейську Україну. Сьогодні ми повинні захистити цей вибір. 

Ми впевнені, що подолаємо ворога у цій війні та вистоїмо, як це зробили воїни Майдану.

Вічна пам’ять Героям! Герої не вмирають!