Здоровий спосіб життя і спорт – запорука здорової нації

Починаючи з 1960 збірні команди з легкої атлетики, велоспорту, боротьби, волейболу, постійно виступати у фіналах Всеукраїнських студентських спортивних ігор.

З 1967 року коледж постійно виступав у фіналах республіканських змагань з легкої атлетики, велоспорту, боротьби, футболу, волейболу, гімнастики і досягали добрих результатів.

Наші гімнасти п’ять разів були чемпіонами республіканських змагань, та завоювали назавжди кубок. Великих досягнень досягли наші легкоатлети. Починаючи з 1970 року постійно ставили чемпіонами і призерами республіканських змагань. А в 1972, 1975, 1981 роках завоювали звання чемпіонів Радянського Союзу серед технікумів МСХ у яких змагались за це звання 978 навчальних закладів. Згодом двічі вигравали друге місто, та двічі третє місто.

У 2009 році керівництво фізичним вихованням прийняв Цвятков А.А. Фізичне виховання і масовий спорт стали важливою складовою процесу повноцінного розвитку молоді та її виховання. Діловий засіб профілактики захворювань, підготовки до високопродуктивної праці, забезпечення творчого довголіття, організації змістовного дозвілля, саме ці орієнти є визначальними у розвитку фізичної культури і спорту.

Традиційно на початку нового навчального року у нашому коледжі активізується робота фізкультурно – спортивних заходів. Це відкриття спартакіади серед навчальних груп і відділень та робота спортивних секцій.
Збірні команди приймають участь у міських, районних, обласних, Всеукраїнських змаганнях з таких видів, як: легка атлетика, міні футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, гирьовий спорт, легкоатлетичний крос, вільна боротьба.

На протязі 15 років ми переможці в обласній спартакіаді серед ВНЗ Міністерства аграрної політики. Гарних успіхів ми досягаємо у гирьовому спорті.

В 2011 році наша збірна по волейболу (дівчата) одержали перемогу на зональних змаганнях Всеукраїнських спортивних ігор. Серед підрозділів ЛНАУ у 2011 році ми одержали перемогу.

Великими досягненням викладачів фізичного виховання під керівництвом Цвяткова А.А., було І місце, яке посів коледж у другому (регіональному) етапі огляду – конкурсу спортивних баз аграрних навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації у 2011-2012 навчальному році. І сьогодні ми не зупиняємось, а навіть підвищуємо результати. У 2015 році серед 98 технікумів та коледжів ми очолювали 14 сходинку в загальному заліку.

Основою фізичного виховання у коледжі є забезпечення та розвиток фізичного і морального здоров’я, комплексний підхід до формування розумовних, фізичних і патріотичних якостей студентів.

Спортивна молодь сьогодні – здорова нація завтра!