ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА ПІД ЧАС ВІЙНИ

Шановні співробітники коледжу!
Війна увірвалася в наші життя, зруйнувала плани, змінила кожного з нас та світ навколо нас. Кожен з нас знаходиться зараз в різних обставинах, але нас об’єднує спільна біда та спільна мета. Кожен випадок індивідуальний і відповідно різняться дії, рекомендації та методи спрямовані на самозбереження. Ми відчуваємо гнів, страх, занепокоєння, розгубленість, безпорадність, відчай, провину, безсилля і тривогу. Кожен має право на будь-які почуття! Вони свідчать що ми живі. Але в той самий час глибоке, тривале поринання в них – виснажує організм і загрожує нашій безпеці. Заважають нам мобілізувати власні сили, що в будь-який момент можуть стати в нагоді не лише вам самим.

ТУРБОТА ПРО СЕБЕ-це не егоцентризм, це здоровий егоїзм необхідний для виживання. Людина що потонула в переживаннях – не може дати собі ради, допомогти тим кому необхідна допомога тут і зараз, вона сама потребує сторонньої допомоги в стресових ситуаціях, що зараз переповнили наше життя. Тому вкрай важливо навчитися турбуватися про себе, правильно реагувати на виклики і пристосовуватись до нових умов, зберігати надію та витримку.

Ми всі зараз переживаємо страшні часи й однією із головних задач на сьогодні – зберегти своє ментальне здоров’я і допомогти близьким.

Саме тому Інститут когнітивного моделювання, Міністерство охорони здоров’я та Офіс Президента України стають на варту психологічного здоров’я українців.

Платформа «Розкажи мені» починає працювати цілодобово й буде надавати безкоштовну психологічну допомогу.

◽ Тривога, панічні атаки, ознаки депресії у вас або ваших близьких – не чекайте, в умовах війни стан буде погіршуватися.

◽ Щоб отримати допомогу, потрібно лише коротко описати свій запит і залишити заявку на сайті tellme.com.ua

◽ Далі за вашим запитом модератори платформи підберуть спеціаліста і він якнайшвидше зв’яжеться з вами.

◽Консультації проводяться безкоштовно у режимі онлайн.

Videos | Lebenshilfe Österreich

5 вправ щоб знизити тривогу

Ознаки зупинки серця

Поради для протидії дискримінації та булінгу в умовах воєнного стану

Психологічна допомога під час горювання