Обласна природоохоронна акція “Пролісок”

У період з 1 березня по 28 квітня 2023 року Донецький обласний еколого-натуралістичний центр дистанційно провів обласну природоохоронну акцію «Проліска».
Мета акції – формування у дітей та молоді дбайливого ставлення до природи, підготовки їх до професійного самовизначення.
Студенти ВСП ” Донецький фаховий коледж СНУ ім. В.Даля “,під керівництвом викладача біології Вікторіі Гробовод, взяли активну участь в акції у номінації «Захисти первоцвіти» та  створювали у графічних редакторах постери, які були направлені на збереження видового біорізноманіття рослин-первоцвітів, які мають природоохоронний статус та занесені до Червоної книги України.
Серед великої кількості учасників були відібрані роботи студентів, як ось Софії Мироненко, гр. Т-11, Сергія Абібок, гр.М-21, Аліни Плеханової, гр. М-21, які гідно представили коледж на конкурсі.
Рівень та тип екологічної свідомості людини впливає на її поведінку по відношенню до довкілля, на вибір дій, які можуть заподіяти шкоду довкілля, або тих, які мінімізують негативний екологічний вплив. Отже студенти ВСП ” Донецький фаховий коледж СНУ ім. В.Даля”, розуміють, що стан довкілля залежить від рівня і типу екологічної свідомості населення.