Новітні сервіси допоможуть знайти першу роботу

Пошук роботи – справа надзвичайно складна. І підходити до цього процесу потрібно обдумано: визначитися зі своїми цілями, оцінити можливості, бути готовим до змін. А крім цього, важливо володіти інформацією про ресурси, які можуть спростити процес пошуку підходящої вакансії та привести до позитивного результату.
Саме про це говорили зі студентами Відокремленого структурного підрозділу «Донецький фаховий коледж» Луганського національного аграрного університету фахівці Мар’їнського районного центру зайнятості. Коледж релокований з м. Красногорівка до м. Дніпра. Студенти продовжують навчатися дистанційно і вже замислюються про подальше працевлаштування. Вони поділилися своїм досвідом пошуку роботи та проблемами, з якими вже зіткнулися.
Фахівчиня Олена Гречук презентувала учасникам новітній онлайн сервіс «Національний кадровий резерв», пояснила переваги унікального інтерактивного резюме над звичайним, продемонструвала в дії #Єдиний_портал_вакансій, розповіла про можливість навчатися бізнесу. Вона також познайомила слухачів з проєктом «єРобота», завдяки якому можна швидко та зручно дізнатися про всі напрямки грантових програм, умови участі та історії успіху підприємців, які отримали кошти для розвитку своєї справи.
«Процес пошуку підходящої роботи кропіткий. Вимагає часу і підготовки, – зазначила фахівчиня. – Але за умови, що ви підійдете до цього питання серйозно, отримаєте нагороду – роботу, що приносить задоволення».