День української писемності та мови

З нагоди святкування Дня української писемності та мови у ВСП «Донецький фаховий коледж» ім. В. Даля було проведено виховний захід «Українська – мова єднання незламних!».  Це свято – важлива подія в культурному житті країни, свідчення краси і сили української мови та духовних традицій нашого народу. Рідна мова це той дорогоцінний скарб століть, що передає із покоління в покоління вічні ідеали краси, добра і справедливості, є цілющим джерелом мудрості, надійним супутником кожної людини на її життєвому просторі.

У межах заходу об 11.00 усі охочі мали змогу долучитися до спільного написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 2023. Головною метою цього флешмобу є об’єднання всіх українців, як в Україні, так і за її межами. Цьогоріч авторкою тексту Радіодиктанту стала українська поетеса та перекладачка Катерина Калитко, а до методичної роботи над диктантом долучилася мовознавиця, докторка філологічних наук Лариса Масенко. Текст «Дороги України» читав актор театру та кіно Олексій Гнатковський, виконавець ролі Івана Довбуша в популярному фільмі «Довбуш». Спільне написання Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності – 2023 – це можливість нагадати один одному, що ми разом, ми єдині, незважаючи на все те, що випало на нашу долю.

Наша любов до країни – безмежна! Вивчаймо рідну мову та розмовляймо українською, щоб увесь світ почув її неповторну та чудову мелодію!