«Боролись! Боремось! Поборемо!»

14 жовтня на державному рівні відзначаємо дві дати, які нероздільно пов’язані військовими традиціями, героїзмом історією воїнства, боротьбою за державність – День захисників і захисниць України й 80-річчя створення Української повстанської армії.

Саме зараз це один з найулюбленіших і шанованих у народі свят. Народна самосвідомість завжди прагнула до підтримки добрих ініціатив, та вшанування захисників і захисниць Батьківщини для народу стало однією з гарних славних традицій. Назва цього популярного в народі свята говорить сама за себе. Захист своєї Вітчизни від зазіхань з боку тих, хто час від часу намагається загрожувати державним засадам будь-якої країни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги, дуже часто величезної самопожертви і колосальної самовіддачі.

Студенти і викладачі коледжу прийняли участь у виховному заході «Голоси боротьби». З історією УПА ознайомила викладач історії – Фоміна Олена Олексіївна. Студенти розповідали про безпрецедентні зразки мужності та відваги, виявлені нашими бійцями на передовій.

Пам’ятаючи подвиги славетних козаків та українських повстанців, ми продовжуємо боротьбу за державність проти московського режиму.

Слава героям!