10 грудня – Міжнародний день прав людини

Міжнародний день прав людини – це свято, що відзначається 10 грудня з 1948 року, адже саме у цей день Генеральною Асамблеєю ООН ухвалено Загальну декларацію прав людини. У рейтингу верховенства права Україна займає 77-му позицію із 113 країн, що свідчить про низьку правову культуру та обізнаність у сфері прав людини. Права людини — це захищена і гарантована державою можливість існувати і розвиватись як особистість, задовольняти свої потреби, закріплені законодавством.

Провідний юрист закладу Ашуркін І. К. провів захід для студентів І курсу на тему: «Права неповнолітніх на працю». Студенти дізналися про трудові права неповнолітніх, особливості прийому на роботу та звільнення, укладання трудового договору.