Виховна година “Міжнародний день миру”

Кожного року, у всіх куточках Землі, 21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Для більшості людей планети Земля мир – це повсякденна реальність. Для тих, хто увесь час жив у світі благополуччя, ці слова нічого не значать. Їм важко оцінити ту величезну роль Міжнародного дня миру. Однак для дуже багатьох людей в сучасному світі цей дар – не більше, ніж казкова мрія. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на території нашої країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина. Мир не означає програти війну, мир – це щоденна праця кожного громадянина задля вдосконалення, розвитку і спокою в країні. Привернути увагу до проблеми миру Землі – ось основна мета цього свята.
До відзначення цього свята долучились і у Відокремлений структурний підрозділ ” Донецький фаховий коледж Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля”. Викладач біології Вікторія Гробовод, провела тематичні інформаційні хвилинки, для студентів першого та другого курсів під гаслом «Україна бажає миру!».
Кожен українець мріє про перемогу і якнайшвидше припинення бойових дій, про повернення рідних, близьких, друзів, про мирне небо над головою і світле майбутнє дітей, про загоєння болючих ран у людських серцях і захист від агресорів.
Найбільше у світі щастя – це мир, коли люди живуть спокійно, земля не здригається від страшних вибухів, не ллються сльози від горя та втрат.